close
تبلیغات در اینترنت
شبهه از شما پاسخ از ما پاسخ به شبهات اسلام ستیزان

شبهه از شما پاسخ از ما

پاسخ به شبهات اسلام ستیزان

دین پاک اسلام از زمان پیدایش تاکنون مورد شبهه پراکنی اسلام ستیزان قرار گرفته و در هر عصری از انواع ترفند استفاده کرده اند در عصر حاضر نیز از طریق رسانه ها و اینترنت حملات غیر منصفانه خود را ادامه داده اند، البته در هر عصری شخصیتهایی برای دفاع از دین اسلام به پا خواسته اند از طریق رسانه و اینترنت و قلم.

یکی از افرادی به در حال حاضر علیه اسلام ستیزان دست به قلم شده و با توانایی و تبحر خاصی پاسخ اسلام ستیزان را از طریق کتاب و دنیای مجازی (اینترنت) پاسخ داده است دوست گرانقدر اینجانب استاد مراد یوسفی می باشد که در تلگرام کانال شبهه از شما پاسخ از ما را مدیریت می کند.

در ذیل نمونه ای از شبهات و پاسخها را می آوریم همراه با لینک کانال:

 

 

شبهه از شما،پاسخ از ما, [۱۲.۰۷.۱۷ ۰۱:۲۶]

شبهه:

 

به راستی که کشورهای مسلمان جهان سوم را با آتش زدن یک کتاب میتوان شلوغ کرد،

اما کشورهای نوین کافران با کشته شدن یک کودک صدایشان بلند میشود ...

 

پاسخ🌻🌻:

 

قسمت اول

 

📘و این قصه سر دراز دارد...

ظاهرا ماجرای «قیاس های نادرست» اسلام ستیزان هرگز به پایان نمی رسد...

 

📕آن کتابی که جناب شبهه افکن سوختنش را یک امر بسیار ساده عنوان نموده، «قرآن کریم» کلام خالق منان می باشد؛ کتابی که تمام مردم جامعه ی اسلامی حاضرند جان و مال خود را در راه آن فدا کنند...

 

📗انتظار دارید در جامعه ی ما مقدس ترین گزاره ی موجود را آتش بزنند، و کسی دم بر نیاورد! این دیگر چه انتظاریست!

 

🔘 آیا اگر استادی در آمریکا و انگلیس سر کلاس دانشگاه نظریه ی تکامل را منسوخ اعلام کند  و در حیات دانشگاه کتاب اصل انواع داروین را آتش بزند، عکس العمل عموم مردم به این حرکت او چه خواهد بود؟ (آنجا که جهان سوم نیست)

 

🔘 آیا اگر در روسیه یا کوبا شخصی در ملا عام کتاب "سرمایه" ی کارل مارکس را آتش بزند، عکس العمل مردم چه خواهد بود؟ (روسیه که جهان سوم نیست)

 

🔘 آیا اگر در اسرائیل کسی کتاب های نوشته شده در مورد هولوکاست (ماجرای کشتن یهودیان توسط هیتلر در جنگ جهانی دوم)  و مظلومیت یهود را آتش بزند، عکس العمل مردم آنجا چه خواهد بود؟ (اسرائیلی که بر روی خون ما مسلمین بنا نهاده شده و چون حمایت تمام قد غرب را به همراه دارد کشوری عقب افتاده نیست)

 

🔘 در فرانسه! مهد دموکراسی! پروفسور روژه گارودی تازه مسلمان شده، هلوکاست را منکر شد، او را مبلغ بسیار زیادی جریمه کردند! و این دانشمند بزرگ چون نمی توانست پول را تامین کند، کشورهای مسلمان جریمه ی او را پرداختند، اگر جریمه را پرداخت نمی کرد و دولت هم اقدامی نمی کرد، آیا مردم بی تفاوت عبور می کردند!!! (برای نقد! آتش زدن که جای خود دارد)

 

📘پس بدانید هیچ ملتی توهین به مقدساتش را نمی پذیرد، ولی شما به صورت بسیار ساده و از روی تحقیر می گویید، سوزاندن یک کتاب مردم را مشوش می کند! خب ما می پرسیم بله، ولی چه کتابی؟

بسیاری از کتاب ها هستند که اگر صد جلد از آنها هم سوزانده شود هیچ تشویشی بوجود نمی آید، ولی در باب مقدسات مردم موضوع فرق می کند، این سوزاندن فقط سوزاندن کاغذ و جوهر نیست؛

بلکه سوزاندن و لگد مال کردن اعتقادات و باورهای صدها میلیون انسان است.

 

📙پس ادعای او صحت ندارد، سوزاندن برخی از کتاب ها (که در ریشه ایدئولوژی و باورهای  مردم دارد) می تواند کشورهای غربی را هم مشوش نماید و همچین واکنشی صرفا متعلق به جامعه مسلمین نیست.

 

🌼🌼🌼ان شاء الله ادامه در قسمت دوم👇👇

_______

 

م.ی

21/4/1396 هجری شمسی

 

کانال تلگرامی شبهه از شما؛ پاسخ از ما🌺

 

https://t.me/joinchat/AAAAADxXmCCu7a8KQ2K8yA

 

شبهه از شما،پاسخ از ما, [۱۲.۰۷.۱۷ ۱۰:۲۲]

قسمت دوم، قسمت پایانی

 

📘در یک سطحی نگری دیگر نوشته:

 

 "کشورهای نوین کافران با کشته شدن یک کودک صدایشان بلند میشود"

 

📕 که در پاسخ می گوییم:

 

من که باور نمی کنم! و  می گویم کلا فیلم بازی کردن است.

حکومت های آنها (آمریکا، انگلیس، کانادا، استرالیا ...کلا آنهایی که پیمان آتلانتیک شمالی را پذیرفته اند) در دو دهه ی اخیر، صدها هزار کودک مسلمان را به خاک و خون کشیده اند، چرا این مردم مهربان؛ سیاست های خارجی کشورهای خود را به چالش نکشیده اند! (چرا به قول خودتان صدایشان بلند نشده است؟!)

چرا سنسور های ترحم آنها در قبال مسلمانان خاموش شده است؟

 

📗اصلا خاورمیانه هیچ!

چرا در قبال کودکان سلاخی شده ی میانمار ساکت هستند! مگر آنها هم کودک و معصوم و بی گناه نیستند!

دو سال پیش وقتی جنایت های هندوهای افراطی در حق مسلمانان میانمار را دیدم، نای برداشتن قلم و نوشتن را نداشتم، فقط یک خط نوشتم و آن هم این بود:

 

«بنازم به سازمان های حقوق بشری، که بزرگترین ویژگی آنها نقض حقوق بشر است.»

 

و اکنون می گویم، بنازم به افراد دلسوز و مهربان تمدن غرب، که بزرگترین ویژگی آنها سنگدلی در قبال افراد غیر اروپایی و غیر آمریکایی می باشد!

 

📘هرچند آدم کمی منصف باشد، واقعا انسانهای با روح بزرگ در آنجا هم وجود دارد، ولی بی شک آنگونه که اسلام ستیزان برای غرب تبلیغات به راه انداخته اند نیست، اگر عموم مردم آنجا انقدر حساس بودند، آیا دولت هایشان این گونه به ماجرا جویی می پرداختند! و مردم بین النهرین را به ارابه ی مرگ می سپردند!

 

📕پارسال وقتی جسد «آلان» پسر بچه ی کورد سوری در آبهای ترکیه پیدا شد، اتحادیه اروپا تصمیم به پذیرش پناه جویان گرفت، اما بعد از مدتی مقامات رسمی آلمان اعلام کردند، ما کمبود نیروی کار داریم و به این پناه جویان برای شکوفایی اقتصادی خود نیازمندیم.

بفرمایید گزارش خبرگزاری اشپیگل در 27 آگوست 2015 را مطالعه بفرمایید:

 

http://www.spiegel.de/international/germany/refugees-are-an-opportunity-for-the-german-economy-a-1050102.html

 

📙یک ماجرا در فضای مجازی مشهور شده فکر میکنم به متن ما بسیار نزدیک است:

  یک عالمی تعریف می کند، روزی به مردی که برای محله ی ما نفت می آورد سلام کردم، گفت شما هم گاز شهری نصب کرده اید؟ گفتم  از کجا دانستی؟ گفت والا خیلی ها این گونه شده اند، دیگر نفت من به درد شما نمی خورد سلام های شما هم سرد شده است.

او می گوید خیلی شکستم! سالها به او سلام کرده بودم غافل از اینکه سلام هایم بوی نفت داده است و من بی خبر!

 

📓حال یک سوال از شما مخاطبان عزیز می پرسم، طبق آنچه که دیده ایم، سلام ها و ترحم های غربیان بوی چه می دهد؟

پاسخ به عهده ی خودتان

 

👈🏻 اینکه من فقط برای بچه های خودم ترحم داشته باشم، واگر بچه ی همسایه را جلوی چشمان من تکه تکه کنند،خم به ابرو نیاورم باید به من بگویند یک مرد مهربان! و مترحم!

 

📕مگر بچه های اروپا رنگ خونشان از خون مردم آسیا سرخ تر است!

یا همین قضیه ی فلسطین، هزاران نفر را در غزه تکه پاره می کنند، خبری نیست

اما کافیست گردان های فلسطینی دو اسرائیلی را بکشند! رسانه های جهان به هم می ریزند...!

 

📘🌺 جوانان مسلمان عزیز، من از دشمن انتظاری بیش از این ندارم، اما شما خودتان را گم نکنید... فقط یک خواسته دارم، دوست و دشمن خود را بشناسید، همین

 

______________________________

 

م.ی

21/4/1396 هجری شمسی

 

کانال تلگرامی شبهه از شما؛ پاسخ از ما🌺

 

 

https://t.me/joinchat/AAAAADxXmCCu7a8KQ2K8yA

بخش نظرات براي پاسخ به سوالات و يا اظهار نظرات و حمايت هاي شما در مورد مطلب جاري است.
پس به همين دليل ازتون ممنون ميشيم که سوالات غيرمرتبط با اين مطلب را در انجمن هاي سايت مطرح کنيد . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نيز نظري براي اين مطلب ارسال نماييد:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی